EasyFishoil Balık Yağı Dünyası'na Hoşgeldiniz!

EasyFishoil, patentli üretim teknolojisiyle Omega 3 yağ asitlerine yönelik farklı ürünler sunan balık yağı takviyesi ailesidir.

EasyFishoil, yağ asitlerini su ve yağda çözünen vitamin, minerallerle emülsiyon formatında birleştiren patentli ConCordix® teknolojisi ile Norveç’te üretilmektedir. Hava ve neme karşı bariyer oluşturan tek kullanımlık paketleme teknolojisiyle her bir jel form, ilk günkü gibi hijyenik kalır.

EasyFishoil sevilen tada sahip* çiğnenebilir jel formuyla içeriğine yeni formüller ekleyerek, ürün ailesini büyütmektedir.

*Nielsen tarafından 8-16 Eylül 2020 tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde 2-11 yaş arası çocuğu olan toplam 411 anneyle yürütülen online araştırma sonuçlarına dayanmaktadır.

DSCF0241

EasyFishoil Balık Yağı Dünyası’nda çocuklara yönelik geliştirilen dört farklı ürün, çocuğunuza balık yağı ve farklı vitaminleri bir arada sunmaktadır. DHA ve EPA yağ asitlerine ek olarak;
• D vitamini içeren EasyFishoil
• Kolin, B6, B12 ve folik asit içeren EasyFishoil Q
• Beta-glukan ve A, C, D vitaminleri içeren EasyFishoil Beta Glukan
• Vitaminler, kolin ve folik asit içeren EasyFishoil Multi

EasyFishoil, artık balık yağından daha fazlası.
EasyFishoil ile hayat hep artı!

Norveç Üretim Merkezi

EasyFishoil çocuk balık yağları, Norveç’te kutup çizgisi üzerinde yer alan Andenes’te bulunan fabrikasında üretilmekte, EasyVit Sağlık Ürünleri San. A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilmektedir.

Üretici firma Vitux AS, Trondheim’da Norwegian University of Science and Technology ile ortak Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği, ConCordix teknolojisi ile üretim yapmaktadır.