EasyFishoil Balık Yağı Dünyası'na Hoşgeldiniz!

EasyFishoil, patentli üretim teknolojisi ve sevilen tada sahip** çiğnenebilir formuyla, Omega 3 yağ asitlerine yönelik farklı ürünler sunan balık yağı takviyesi ailesidir.

EasyFishoil, yağ asitlerini su ve yağda çözünen vitamin, minerallerle emülsiyon formatında birleştiren patentli ConCordix® teknolojisi ile Norveç’te üretilmektedir. Oksijen ve neme karşı bariyer oluşturan tek kullanımlık paketleme teknolojisiyle her bir jel form, ilk günkü gibi hijyenik ve taze kalır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk balık yağı EasyFishoil*, sevilen tada sahip** çiğnenebilir formuna artı olarak yeni formüller ekleyerek, ürün ailesini büyütmektedir.

*IQVIA Tıbbi İstatistik Tic. Ve Müş. Ltd. Şti. Ocak-Aralık 2020 toplam kutu satış verilerine dayanmaktadır.

**Nielsen tarafından 8-16 Eylül 2020 tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde 2-11 yaş arası çocuğu olan toplam 411 anneyle yürütülen online araştırma sonuçlarına dayanmaktadır.

EasyFishoil Balık Yağı Dünyası’nda çocuklara yönelik geliştirilen dört farklı ürün, çocuğunuza balık yağı ve farklı vitaminleri bir arada sunmaktadır. DHA ve EPA yağ asitlerine ek olarak;
• D vitamini içeren EasyFishoil
• Kolin, B6, B12 ve folik asit içeren EasyFishoil Q
• Beta-glukan ve A, C, D vitaminleri içeren EasyFishoil Beta Glukan
• Vitaminler, kolin ve folik asit içeren EasyFishoil Multi

EasyFishoil, artık balık yağından daha fazlası.
EasyFishoil ile hayat hep artı!

Norveç Üretim Merkezi

EasyFishoil çocuk balık yağları, Norveç’te kutup çizgisi üzerinde yer alan Andenes’te bulunan fabrikasında üretilmekte, EasyVit Sağlık Ürünleri San. A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilmektedir.

Üretici firma Vitux AS, Trondheim’da Norwegian University of Science and Technology ile ortak Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği, ConCordix teknolojisi ile üretim yapmaktadır.